| Product breedte | 57 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 46.90 cm |
| Verpakking hoogte | 28.80 cm |
| Verpakking lengte | 60.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.34 kg |
| EAN | 4007923641026 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik, gebruikersschade |
| Verpakkingsinhoud | Kinderstoel |
| Kleur | Circles Blue |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | machinewas 40° |
| Inklapbaar |
|---|