| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.09 kg |
| Product hoogte | 0.03 cm |
| Product lengte | 64 cm |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 12 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| EAN | 4007923550717 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Parasol |
| Kleur | Minnie Mouse Rose |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester, Katoen |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|