| Verpakking breedte | 9 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 2.50 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| EAN | 5710087417510 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Overige leeftijdsgroepen |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |