De eerste Deense plastic-vrije glazen babyfles, onze HEVEA Wide Neck Baby Glass Bottles zijn vooral fantastisch voor flesvoeding, omdat de bredere flessenhals zorgt voor gemakkelijkere toegang voor toevoegen van de voeding - zo praktisch om te gebruiken!
Onze single-pack fles wordt geleverd met een natuurlijke rubberen hoes die de volledige lengte van de fles bedekt - verkrijgbaar in verschillende kleuropties! Deze easy-on/easy-off hoes beschermt de handen tegen de hitte van een vers opgewarmde fles en beschermt de robuuste borosilicaatfles verder tegen druppels.
De speen is uit één stuk (geen plastic schroefdraad nodig om te bevestigen) is volledig gemaakt van ons geliefde 100% natuurlijk rubber en sluit perfect strak op de flessenhals, zonder te lekken. En als klap op de vuurpijl heeft de natuurlijke rubberen dop een vacuüm-seal afwerking, dus u hoeft zich ook geen zorgen te maken over morsen onderweg.
De speen is kersvormig en geribbeld zodat het aan voelt als mama’s borst, en een anti-krampjes is direct in de tepel ontworpen.
Naar onze mening is dit de beste milieuvriendelijke en natuurlijke babyfles die je - zult vinden en we vinden de fles er ook nog eens prachtig uitzien!
Dit product bevat:
Controleer de speen altijd op scheuren en slijtage. De rubberen speen moet na 6-8 weken gebruik worden vervangen. Extra rubberen spenen met een langzame en gemiddelde stroom kunnen ook worden gekocht.
| Verpakking breedte | 7.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 6.60 cm |
| Verpakking lengte | 15.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 5710087450814 |
|---|
| Kleur | Sand |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | + Rubberen dop voor een vacuüm afsluiting |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 2 ml |
|---|