| Verpakking breedte | 167 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8718807299733 |
| Merk | Hotsports |
| Kleur | Zwart, Grijs |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|