Huggies All Over Clean Babydoekjes hebben een nieuw jasje! Deze doekjes zijn ideaal voor de kleinste handjes en billetjes.
Fijne en zachte babydoekjes, te gebruiken voor het reinigen van het huidje van je baby of kindje. Ook geschikt om handjes of het gezicht mee af te nemen als snoetenpoetser. Deze babydoekjes bieden een effectieve reiniging en de heerlijke geur van komkommer. Inhoud 10 X 56 stuks.
| Product gewicht | 3196 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20.50 cm |
| Verpakking hoogte | 19.90 cm |
| Verpakking lengte | 29.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.10 kg |
| EAN | 5029054221174 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua, Oleth-10, Citric Acid, Sodium Benzoate, Poloxamer 407, Sodium Citrate, Caprylyl Glycol, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, BHT |
|---|---|
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal 1 | Natuurlijke vezels |
|---|---|
| Materiaal 2 | Pulp |
| Materiaal 3 | Niet van toepassing |
| Percentage materiaal 1 | 70 % |
| Percentage materiaal 2 | 65 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 560 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Gewicht primaire verpakking | 3100 g |
| Gewicht secundaire verpakking | 3150 g |
| Houdbaarheid gesloten product | Minder dan 30 maanden houdbaar; houdbaarheidsdatum is zichtbaar op verpakking |
| Houdbaarheid periode na opening | 3M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Karton |
| Plasticvrij | |
| Voorzorgsmaatregelen | Huggies All Over Clean Babydoekjes ideaal voor handen en billen - 56 doekjesFijne en zachte babydoekjes, ideaal om het huidje van je baby of kindje mild te reinigen of vieze babyhandjes mee af te nemen. Deze babydoekjes bieden een effectieve reiniging en de heerlijke geur van komkommer. Inhoud 56 stuks. * Op basis van huidvriendelijke natuurlijke vezels* * Goedgekeurd door de British Skin Foundation * Perfect tijdens wandelingen of op reis*65% pulp |
| Waarschuwingen | Veilig te gebruiken vanaf de eerste dag |
| Huidtype | Alle huidtypes |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 560 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 10 verpakkingen |