Fijne en zachte babydoekjes, ideaal om het huidje van je baby of kindje mild te reinigen of vieze babyhandjes mee af te nemen. Deze babydoekjes bieden een effectieve reiniging en de heerlijke geur van komkommer. Inhoud 56 stuks.
✓ Geschikt voor zowel handen als billen!
✓ Uitvoerig dermatologisch getest
✓ PH neutraal, parabenenvrij
✓ Zachtschuim voor een milde behandeling
✓ Beschermt de huid tegen uitdroging
✓ Anti prik formule met vitamine E
Specificatie's:
Merk: Huggies
Productsoort: All over Clean billendoekjes
Inhoud: 1 x 56 hand- en billendoekjes
EAN: 5029053567822
| Product gewicht | 350 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 11.30 cm |
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 22.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 5029053567822 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua / Aloe Barbadensis Extract / Polysorbate 20 / Caprylyl Glycol / Sodium Benzoate / Coco-Betaine / Malic Acid / Parfum / Sodium Citrate / Tocopheryl Acetate |
|---|---|
| Land van oorsprong | Nederland |
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal 1 | Natuurlijke vezels |
|---|---|
| Materiaal 2 | Kunststof |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Polyethyleen |
| Materiaal secundaire verpakking | Polyethyleen |
| Plasticvrij |
| Huidtype | Gevoelige huid |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 56 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 1 verpakkingen |