Huggies Pure is ontwikkeld voor de gevoelige huid en zorgt voor een zachte reiniging net zoals water en watten, perfect, zelfs voor pasgeborenen. Zonder geurstof, alcohol en andere overbodige toevoegingen, respecteert het de natuurlijke perfectie van je baby’s huidje. Een unieke structuur gemaakt van 70% natuurlijke vezels, zonder parabenen en phenoxyethanol, met 99% puur water zodat deze geen vettig laagje achterlaat op het huidje. Klinisch getest.
Huggies® babydoekjes kunnen vanaf de eerste dag zonder problemen worden gebruikt. Ideaal voor pasgeborenen!
Aqua, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Coco-Betaine, Polysorbate 20, Malic Acid, Sodium Citrate
| Product gewicht | 2880 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20.90 cm |
| Verpakking hoogte | 20.10 cm |
| Verpakking lengte | 29 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.33 kg |
| EAN | 5029054659571 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Coco-Betaine, Polysorbate 20, Malic Acid, Sodium Citrate |
|---|---|
| Land van oorsprong | Nederland |
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal 1 | Natuurlijke vezels |
|---|---|
| Materiaal 2 | Water |
| Materiaal 3 | Niet van toepassing |
| Percentage materiaal 1 | 99 % |
| Percentage materiaal 2 | 99 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Karton |
| Plasticvrij | |
| Voorzorgsmaatregelen | Huggies Billendoekjes Pure 99% WaterHuggies Pure is ontwikkeld voor de gevoelige huid en zorgt voor een zachte reiniging net zoals water en watten, perfect, zelfs voor pasgeborenen. Zonder geurstof, alcohol en andere overbodige toevoegingen, respecteert het de natuurlijke perfectie van je baby’s huidje. * Ontwikkeld voor de gevoelige huid * Zorgt voor een zachte reiniging net zoals water en watten * Zonder geurstof, alcohol en andere overbodige toevoegingen |
| Waarschuwingen | IngrediëntenAqua, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Coco-Betaine, Polysorbate 20, Malic Acid, Sodium Citrate |
| Huidtype | Gevoelige huid |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 560 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 10 verpakkingen |