Huggies Little Swimmers: Het Nr 1 merk zwemluiers en -broekjes
Waterpret zonder ongelukjes!Voor alle babybilletjes
Huggies Little Swimmers zijn er in 3 verschillende maten, zodat alle zwemkampioenen in spé zorgeloos kunnen genieten in het water:
| Verpakking breedte | 27 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.80 kg |
| EAN | 8710461000458 |
|---|
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark BV |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 66 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 18 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 5, 6 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 12 kg |
| Type luier | Zwemluier |