| Verpakking breedte | 89.20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 134.40 cm |
| Verpakking lengte | 230.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 20.66 kg |
| EAN | 8710461000243 |
|---|
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark BV |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 576 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 14 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 4 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type luier | Luierbroekje |