| Verpakking breedte | 10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 80 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| EAN | 5010334004181 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Aluminium |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|