| Verpakking breedte | 5.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 71.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| EAN | 8712930039730 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Parasol |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|