| Verpakking breedte | 6.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 71.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| EAN | 8712930088998 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Parasol |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |