| Verpakking breedte | 6.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 71.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| EAN | 8712930089018 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Parasol |
| Kleur | Toffee Crush |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|