| Verpakking breedte | 7.20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 52 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 8712930109242 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Parasol |
| Kleur | Grey |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|