| Verpakking breedte | 10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 90 cm |
| EAN | 5010334000688 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol van het merk ICandy |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy, Buggy en kinderwagen, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|