| Verpakking breedte | 15 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 72 cm |
| EAN | 7106622619477 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol |
| Kleur | Eco Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|