| Verpakking breedte | 100 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8719817217922 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 44443 |
| Kleur | Roze |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Instantie keurmerk | EUROPEAN CERTIFICATION BUREAU NEDERLAND |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Figuur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Beschermingsmiddelen dragen. Niet gebruiken in het verkeer. |
| Personage | Geen personage |
|---|