| Verpakking breedte | 8 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 79.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| EAN | 8711982003928 |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|