| Product breedte | 28.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.86 kg |
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 63 cm |
| Verpakking breedte | 31.30 cm |
| Verpakking hoogte | 27.60 cm |
| Verpakking lengte | 63.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.63 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4042774463892 |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Merk | Mercedes-Benz |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 460475 |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | Jamara |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| Accu/batterij model | 1,5V-blok |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Voedingstype | Batterij |
| Zithoogte | 28 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | (Blauw)675 |
|---|