Deze leuke loopauto van Chicco is geschikt voor kindjes van ongeveer 1 tot 3 jaar. De auto is zeer geschikt voor de ontwikkeling van de motoriek en handcoördinatie van je kind. De zwenkwieltjes bewegen 360° waardoor er een maximale bewegingsvrijheid is. De auto heeft een toeter op het stuur en handige opbergruimte onder de zitting. Gegarandeerd uren speelplezier.
| Product breedte | 280 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1530 kg |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 440 cm |
| Verpakking breedte | 28.80 cm |
| Verpakking hoogte | 28.70 cm |
| Verpakking lengte | 51.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.86 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8058664150939 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Chicco |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11113200000 |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Loopfiets opties | Standaard, Stuurbegrenzer, Verstelbaar stuur, Voetenplank |
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| Max. belastbaar gewicht | 20 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |