| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 5.4 kg |
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 25.50 cm |
| Verpakking hoogte | 20.80 cm |
| Verpakking lengte | 82.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.16 kg |
| EAN | 8712051212197 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Retro Roller |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 897NPK |
| Kleur | Fuchsia |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Zithoogte | 30 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|