Met deze Little Tikes Cozy Coupe Politie Auto Loopauto voel jij je een echte politieagent! Stap in je politie auto en zet de achtervolging in! Zeker weten dat jij met deze stoere auto de boef te pakken krijgt!
Kenmerken:
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8.25 kg |
| Product hoogte | 85 cm |
| Product lengte | 43 cm |
| Verpakking breedte | 42.40 cm |
| Verpakking hoogte | 41 cm |
| Verpakking lengte | 73.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.43 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0050743615795 |
| Merk | Little Tikes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 172113000 |
| Kleur | Zwart/Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | MGA Entertainment |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Accu/batterij model | 1,5V-blok |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Zithoogte | 17 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Geslacht | Jongens |
| Accu/batterij code | AA |
|---|