O nee, het brandalarm gaat af. Snel eropaf met jouw Little Tikes brandweertruck met spuit loopwagen!. De slang spuit echt water! Alle kleine brandweermannen willen in deze prachtige truck rijden. De watertank is makkelijk te verwijderen om te vullen.
Specificaties:
| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.46 kg |
| Product hoogte | 56 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 46.10 cm |
| Verpakking hoogte | 43.90 cm |
| Verpakking lengte | 80.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.63 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0050743616129 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Little Tikes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6161290000000000000 |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | MGA Entertainment |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Accu/batterij model | 1,5V-blok |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Voedingstype | Accu |
| Zithoogte | 17 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Geslacht | Jongens |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|