| Product breedte | 82 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.0000 kg |
| Product lengte | 52 cm |
| EAN | 8420421058909 |
|---|
| Kleur | Sailor |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Adapter |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|