| Product breedte | 73 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 33 cm |
| Verpakking hoogte | 33 cm |
| Verpakking lengte | 330.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8785264334215 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Baby Parasol |
| Kleur | kK8B078W795T5V4E OJR6M |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|