Mooie en praktische co-sleeper van het merk Joie.
Voed, kalmeer of knuffel vanuit het comfort van je eigen bed. Geniet van elk moment van deze eerste periode zonder je druk te maken of je baby wel veilig slaapt.
Veilig samen slapen zonder je bed te delen, zorgt ervoor dat de band tussen ouder en kind versterkt.
Het verschuifbare zijpaneel gaat gemakkelijk met één hand open.
Eigenschappen:
Afmetingen: 98,5 x 68,5 cm
In hoogte te verstellen afmetingen:
Vanaf matras (bij bedside gebruik) in te stellen 46-63 cm
Vanaf bovenkant in te stellen 64-81 cm
Leeftijd: Van de geboorte tot ongeveer 9 kg
Gewicht: 11,94 kg
Test certificaat: EN 1130
Garantie: 2 jaar
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 98.50 cm |
| Product lengte | 68.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 5056080609072 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | 1x Joie Roomie Glide Co-Sleeper Starry Night |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Katoen |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 51 cm |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Co-sleeper |
| Wasvoorschrift | Handwas |