| Product breedte | 58 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8.86 kg |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 54.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.86 kg |
| EAN | 5056080605791 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Joie Stages Autostoeltje Gray Flannel |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 1-2-3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 40 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 18 kg |
| Minimum lengte kind | 120 cm |