| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 28.10 cm |
| Verpakking hoogte | 6.60 cm |
| Verpakking lengte | 34.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 8717329375871 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Met afritsbare mouw 70cm Fox Nougat |
| Kleur | Nougat |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Anti-allergie | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 76.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60.00 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |