| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20.30 cm |
| Verpakking hoogte | 3.80 cm |
| Verpakking lengte | 24.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| EAN | 4054703411379 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | Lilac |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 60 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Anti-allergie | |
| Maximale TOG-waarde | 0.3 |
| Minimale TOG-waarde | 0.3 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 75 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |