Op zoek naar de ultieme slaapervaring voor jouw kleintje? Deze fijne babyslaapzak van Jollein is gemaakt van heerlijk zacht en ademend materiaal, met een trendy print die perfect past bij elke kinderkamer. Dankzij de slimme afritsbare mouwen pas je de slaapzak moeiteloos aan het seizoen aan: gebruik ‘m als warme winterslaapzak (TOG 3.0) of rits de mouwen eraf voor frisse lente- of herfstnachten (TOG 2.0). Zo slaapt jouw kindje altijd comfortabel.
De slaapzak is voorzien van een veilige, doorlopende rits die het aan- en uittrekken extra gemakkelijk maakt. Verkrijgbaar in meerdere maten én bijpassende prints, zodat je altijd een model vindt dat past bij jouw baby en jouw stijl.
Een paar redenen waarom jij (en je kleintje) fan zullen zijn:
Om de juiste lengte babyslaapzak te kiezen, is het belangrijk om naar de leeftijd in maanden en de lengte van je baby in centimeters te kijken. Hieronder vind je een handig overzicht of maak gebruik van de maattabel:
Deze slaapzak is verkrijgbaar in meerdere kleuren en dessins – bekijk ze allemaal en kies jouw favoriet. Voor extra comfort combineer je hem met een van onze zachte Jollein dekentjes.
| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 8.80 cm |
| Verpakking lengte | 26.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
| EAN | 8717329375796 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Met afritsbare mouw 70cm Velvet Olive Green |
| Kleur | Velvet Olive Green |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. dba Jollein |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 98.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 76.00 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |