Wrap jouw mini na het wassen of op badderen heerlijk in deze fijne Soft Waves badcape. De buitenkant heeft het leuke Soft Waves printje en is super stretchy, de binnenkant is van adembenemend zachte fleece, lekker comfy! Aan de bovenkant van de badcape zit een handig haakje, zo kun je hem na gebruik gemakkelijk ophangen. De Soft Waves badcape is verkrijgbaar in Olive Green en Nougat en gemaakt van OEKO-TEX gecertificeerd katoen.
| Verpakking breedte | 25.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.90 cm |
| Verpakking lengte | 33.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 8717329377431 |
|---|
| Kledingopties | Geen opties |
|---|
| Kleur | sand |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 93% Katoen, 7% Elastaan |
|---|
| Materiaal 1 | Katoen |
|---|---|
| Materiaal 2 | Katoen |
| Materiaal 3 | Katoen |
| Percentage materiaal 1 | 93 % |
| Percentage materiaal 3 | 7 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Lijn | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Model | Soft Waves |
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |