Wat is er fijner dan na een zalig warm badje om weg te kruipen in een heerlijke zachte Meyco Baby Badcape Lemon. Bij Meyco Baby begrijpen we dat als geen ander. Een badcape gebruik je na het badderen en het komt ook van pas bij het voeden of tijdens een heerlijk knuffelmomentje.
Meer over de badcape
De badcape heeft een capuchon en is extra lang waardoor hij makkelijk is terug te vouwen onder je kindje zodat je kindje de warmte beter vasthoudt. De cape is gemaakt van 100% katoen en voorzien van zachte kleuren met als eyecatchers de frisse citroentjes.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je badcape langer mooi
| Product breedte | 90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 253 mm |
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 305 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 4054703517705 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco Lemon Badcape |
| Kleur | Lemon |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 90x90 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |