| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0.50 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 360 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| EAN | 7445955426469 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 omslagdoek / badcape |
| Kleur | Creme |
|---|---|
| Materiaal | Badstof, Katoen |
| Materiaalbeschrijving | Katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 80x80 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |