| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 200 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 8438474412210 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 omslagdoek / badcape |
| Kleur | ecru |
|---|---|
| Materiaal | Badstof, Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaalbeschrijving | Katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 80x80 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |