Na het badderen of zwemmen is deze badcape ideaal. Helemaal in stijl en gemaakt van een heerlijke badstof, wikkel je je baby direct warm zodra hij uit het water komt. Met de capuchon bedek je het hoofdje waardoor het daar ook geen warmte verliest. Comfy! De zachte badstof is mild voor de tere babyhuid en neemt goed vocht op waardoor het afdrogen in een mum van tijd klaar is. Na gebruik hang je de cape gemakkelijk op aan het lusje. Welke kleur kies jij?
| Verpakking breedte | 26.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 27.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 8717329358218 |
|---|
| Kledingopties | Geen opties |
|---|
| Kleur | Terry Nougat |
|---|
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Maat kinderen | 2-3 jaar |
|---|---|
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Materiaalbeschrijving | 100% Biologisch katoen |
|---|
| Materiaal 1 | Katoen |
|---|---|
| Materiaal 2 | Katoen |
| Materiaal 3 | Katoen |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Percentage materiaal 2 | 0 % |
| Percentage materiaal 3 | 100 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Lijn | Niet van toepassing |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Model | Valt normaal |
| Patroon | |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |