| Verpakking breedte | 138 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 178 mm |
| Verpakkingsgewicht | 54 g |
| EAN | 8717329358287 |
|---|
| Kleur | Ash Green, Groen |
|---|
| Fabrikant Naam | Jollein |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |