| Product breedte | 115 cm |
|---|---|
| Product lengte | 115 cm |
| Verpakking breedte | 18.70 cm |
| Verpakking hoogte | 5.80 cm |
| Verpakking lengte | 22.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
| EAN | 8717329353633 |
|---|
| Kleur | mosterd |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | Effen |
| Patroon | Effen |