Jouw kindje ook zo'n last van doorkomende tandjes? Een bijtring zorgt voor verlichting en deze leukerd is ook nog eens leuk om mee te spelen, want in het gebreide hoofdje zitten subtiele belletjes. Vind jij de giraffe, vos of beertje het leukste? Tip: ook leuk als kraamcadeautje!
| Product hoogte | 6 cm |
|---|---|
| Product lengte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 129 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 225 mm |
| Verpakkingsgewicht | 58 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8717329377967 |
| Verpakkingsinhoud | Bijtring Giraffe |
| Kleur | Giraffe |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | EN71, Niet aanwezig |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|