| Product hoogte | 11.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 2.50 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 251 mm |
| Verpakkingsgewicht | 81 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4792247006322 |
| Verpakkingsinhoud | Wordt geleverd in een cadeauverpakking. |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | EN71 |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|