Deze waterbijtringen zijn perfect wanneer tandjes doorkomen. In de verpakking zitten drie waterbijtringen die pijnlijk tandvlees helpen masseren. Deze bijtringen kunnen gekoeld worden in de koelkast.
Over dit artikel| Product hoogte | 1.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 7 cm |
| Verpakking breedte | 142 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 101 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 9321104863355 |
| Verpakkingsinhoud | 1 set met 3 bijtringen |
| Kleur | Multi |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikant Naam | Playgro Europe B.V. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | EN71 |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|