| Product hoogte | 10.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 2.50 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking lengte | 2.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4792247006315 |
| Verpakkingsinhoud | Wordt geleverd in een cadeauverpakking. |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant Naam | TIKIRI |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | EN71 |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|