| Product hoogte | 0.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 12.90 cm |
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 20.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 145 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8717329364523 |
| Verpakkingsinhoud | Bijtring Siliconen Bunny Ears Rosewood |
| Kleur | pink |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | Niet aanwezig |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|