| Product breedte | 95 cm |
|---|---|
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.15 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 8717329380622 |
|---|
| Kleur | Harvest Natural |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 75 x 95 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2024 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |