Geef je baby een extra veilige en knusse speelplek met de Childhome parkomrander van zachte jersey en ademende mousseline. Deze dubbelzijdige parkbescherming biedt bescherming tegen harde spijlen en zorgt voor een warme, comfortabele sfeer in de box.
Belangrijkste voordelen:
Materiaal:
Afmetingen: 340 x 35 x 2 cm
Onderhoud:
Creëer een zachte, veilige omgeving waarin je kindje vrij kan spelen – met deze stijlvolle en functionele parkomrander van Childhome.
| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product lengte | 340 cm |
| Verpakking breedte | 292 mm |
| Verpakking hoogte | 237 mm |
| Verpakking lengte | 402 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.97 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 5420007163051 |
|---|
| Kleur | wit, beige |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Fabrikant Naam | CHILDHOME SRL |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Dikte | 2 mm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 75 x 95 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Dier |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |