| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 370 mm |
| Verpakking hoogte | 168 mm |
| Verpakking lengte | 529 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8719788635152 |
|---|
| Kleur | Misty Rose |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikant Naam | Nine & Co |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Dubbelzijdig | |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Patroon | Gebloemd |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |