Hou je voor ontwerpklassiekers? Kies dan voor dit Meyco Baby Boxkleed Little Dots. Dit kleed past in élk interieur. Mix & match het boxkleed met de andere Meyco Baby items en creëer je eigen stijl.
Je kindje ligt comfortabel en zacht, omdat het is gemaakt van 100% katoen. Dit boxkleed is verkrijgbaar in twee kleuren.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je het boxkleed langer mooi
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 460 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 558 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.20 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 4054703219050 |
|---|
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 5 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Gestipt |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |