Ben je op zoek naar een mooi boxkleed wat past bij jouw stijl? Bekijk dan eens dit Meyco Baby Boxkleed Mini Knots, want dit kleed is verkrijgbaar in vele kleuren. De 3D mini noppen geven het kleed een luxe en eigentijdse uitstraling.
De bovenzijde is gemaakt van 100% katoen en de onderzijde van zacht teddy. Als je denkt: "Wat is het ineens stil?" Dan is je kindje tijdens het spelen vast even in slaap gevallen. Zó zacht en comfortabel ligt dit kleed namelijk voor jouw kindje.
Het boxkleed 77x97 cm is qua formaat geschikt voor de binnenmaat van een standaard box. En je kunt het kleed natuurlijk ook op de vloer of in de tuin gebruiken als speelkleed.
Tip: Is de Mini Knots collectie net niet jouw smaak? Kijk dan eens naar onze reguliere Knots collectie!
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je Meyco Baby Boxkleed langer mooi
| Product breedte | 77 cm |
|---|---|
| Product lengte | 97 cm |
| Verpakking breedte | 416 mm |
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Verpakking lengte | 540 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.09 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 4054703930887 |
|---|
| Kleur | Toffee |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 4 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 77 x 97 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |