Met boxkleed van luxe breisel in golfjespatroon geeft jouw baby een comfortabele en zachte ondergrond tijdens alle speelmomenten in de box en op de grond.
Het is tweezijdig te gebruiken. De ene kant van het boxkleed is de river knit kant en heeft dus die mooie gebreide golfstructuur en de andere kant is gemaakt van zachte fleece stof.
De trendy kleur past in ieder interieur.
De River knit collectieDit boxkleed komt uit de river knit collectie. Maak de sfeer compleet met de prachtige dekens, de matchende opbergmandjes, de wasbare hoes voor het aankleedkussen en de kruikenzak en trek de stijl moeiteloos door naar je auto met de heerlijke voetenzak voor in de eerste autostoel.
In drie kleuren verkrijgbaar: pale pink (zacht roze), ash green en crème wit.
Met het formaat 80x100 cm past dit speelkleed in elk standaard formaat box.
Het speelkleed is van katoen en polyester met polyester vulling.
Je kunt dit boxkleed tot 30 graden wassen. Leg het in de vorm te drogen. De wasinstructies staan op het waslabel.
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 38.80 cm |
| Verpakking hoogte | 19.80 cm |
| Verpakking lengte | 49.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.07 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329352414 |
|---|
| Kleur | creme |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 5.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |