Je baby ligt heerlijk zacht op dit prachtig effen gekleurde boxkleed. Het boxkleed uit het Basic Knit thema is tweezijdig te gebruiken. De ene kant van het boxkleed is de gebreide zijde en de andere kant is gemaakt van zachte fleece stof, beiden in dezelfde kleur. Dit boxkleed van luxe breisel geeft jouw baby een comfortabele en zachte ondergrond tijdens alle speelmomenten in de box en op de grond. De trendy kleuren passen in ieder interieur.
| Product breedte | 95 cm |
|---|---|
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 500 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 810 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.98 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329368101 |
|---|
| Kleur | brown |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Acryl |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 2.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 75 x 95 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |